Події

Character International Inc
17 жовт.

Character International Inc

 • Дата & Час: 17 жовт., 2019 00:00 - 00:00
 • Місце:

Лінія психології у вихованні дітей надважлива, ми в цьому вкотре переконалися, дякую Джону і Девіду (Професори психології зі США (міжнародна організація "Character International Inc.")). Досвід в практику!

Велична музика під пальчиком малим
10 жовт.

Велична музика під пальчиком малим

 • Дата & Час: 10 жовт., 2019 00:00 - 00:00
 • Місце:

Днями у нас побували незвичайні гості - юні музиканти зі своїми викладачами з Дитячої Музичної Школи імені Василя Барвінського. Дякуємо за чудовий концерт! Ви підкорили серця дорослих і маленьких глядачів своїм талантом!?
Велике спасибі викладачам та адміністрації закладу.
Фото: Яковин Т. М.

Всеукраїнський день дошкілля
27 вер.

Всеукраїнський день дошкілля

 • Дата & Час: 27 вер., 2019 00:00 - 00:00
 • Місце:

?З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля в дитячому садочку «Солов’ятко» відбулося урочисте свято на яке завітали перші випускники нашого закладу з сюрпризом, а саме заспівали гімн «Солов’ятка»? також були нагороджені педагоги подякою міського голови Руслана Марцінківа та грамотою Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради за високий професіоналізм, сумлінну працю, особистий внесок у розвиток закладу дошкільної освіти.
Ми дякуємо кожному педагогу за таку важливу працю та любов до дітей.
Вітаємо всіх працівників дошкільної освіти та бажаємо цілеспрямовано, творчо та з натхненням працювати для кожної дитини.?

Випускний 2019р.
03 черв.

Випускний 2019р. "Бджілка"

 • Дата & Час: 03 черв., 2019 00:00 - 00:00
 • Місце:

Всі з нетерпінням чекали, коли ж наші вихованці групи «Бджілка» переступлять поріг «Солов’ятка», аж ось і прощатися пора.
Які ж вони стали дорослі за цих два роки, сміливі та цілеспрямовані. Ми з гордістю згадуватимемо про вас. Вперед до нових перемог!
Дякуємо батькам, ми у співпраці робимо найважливішу справу – даруємо дітям щасливе дитинство. Дякуємо нашим педагогам за віддане служіння дітям.

Випускний 2019р.
03 черв.

Випускний 2019р. "Сонечко"

 • Дата & Час: 03 черв., 2019 00:00 - 00:00
 • Місце:

Останній випускний бал у садочку, для всіх особлива подія, яка залишила теплі і добрі спогади та емоції.
Протягом двох років, вихованці групи «Сонечко» вчилися довіряти нам, відпустили мамину руку і стали командою разом з новими друзями.
Спасибі батькам, ми у співпраці робимо найважливішу справу – даруємо дітям щасливе дитинство. Та подяка всім хто навчав, виховував, допомагав і оберігав наших дітей.

День захисту дітей
03 черв.

День захисту дітей

 • Дата & Час: 03 черв., 2019 00:00 - 00:00
 • Місце:

З нагоди святкування Дня захисту дітей, садочок «Солов’ятко» наповнився веселим дитячим сміхом, фантастичними емоціями та показав свої неповторні таланти на флешмобі «Кольорові дні дитинства». Вихованці активно проводили час на «Стежині здоров’я» та займалися улюбленою справою.

Радіємо, тішимося та даруємо усмішки сонячним дням літа!

День матері
17 трав.

День матері

 • Дата & Час: 17 трав., 2019 10:00 - 12:00
 • Місце: Угорники

У травні розцвіли квіти, усміхнулося сонце яскравіше, бо ж маму треба вітати! А мама не абихто, вона глядач уважний і зацікавлений, тому всі пісні і танці мають бути якнайкращі! 

З пошани до матері починається Людина. Пам’ятаймо про це, якщо хочемо, щоб наш рід не перевівся, щоб діти виросли милосердними, чуйними людьми. Свічка палкого материного серця повсякчас освітлює їхню життєву дорогу, тож нехай і вдячність дітей матерям ніколи не буває запізнілою.

День матері - міжнародне свято на честь матерів у стінах "Солов'ятка".

 

День Вишиванки
16 трав.

День Вишиванки

 • Дата & Час: 16 трав., 2019 10:00 - 23:30
 • Місце: Угорники

Щороку третій четвер травня ми відзначаємо #день_вишиванки

Тому сьогодні у нашому закладі відбувся флешмоб "Вишиванка-твій генетичний код".

В якому взяли участь вихованці старших та середніх дошкільних груп.

«Солов’ятко» зустрічає вихованців
27 серп.

«Солов’ятко» зустрічає вихованців

 • Дата & Час: 27 серп., 2017 04:30 - 22:30
 • Місце: вул. Тополина, 21а, с. Угорники Івано-Франківської міської ради, 76492

Серпень подарував мешканцям Угорник особливо радісну подію – відкриття комунального дошкільного навчального закладу № 32 «Солов’ятко».

 Задзвеніли дитячими голосами стіни нашого садочка. Для малюків, особливо для тих, які прийшли сюди вперше, це дуже особливий час. Настав новий етап: з одного боку, спілкування з ровесниками і вихователями, ігри, завдання, розваги, нові друзі, з іншого – пора вийти за межі родинного кола, відпустити мамину чи таткову руку і поринути в незвичну атмосферу життя в колективі. Ми разом – і педагогічний колектив, і батьки, маємо допомогти нашим маленьким вихованцям позитивно сприйняти ці великі зміни. Тепла дружня атмосфера в групі, стосунки, побудовані на довірі, любові та взаєморозумінні дозволяють дитині відчувати себе захищеною, впевненою, з радістю проживати кожен новий день.